Turnaje 2013

GOLF PARK SLAPY

Druhý turnaj Telco Golf Tour 2013 proběhl na Slapech 13. června za krásného letního počasí a bonus všem bylo opálení jako od moře. Nálada na turnaji byla famózní, sešli se skvělí a sympatičtí hráči, které doplnilo 10 nováčků v akademii. Vítězům gratulujeme a všem účastníků ze srdce děkujeme za účast.

Tentokrát bylo možné ochutnat vynikajících celosvětově známé rumy Diplomatico z Venezuely, které je možné celoročně zakoupit v prodejně WAREHOUSE v Praze – Karlíně. Nabídku najdete také na www.warehouse1.cz

Znovu se předvedlo černé Hyundai Santa Fe od AUTOSALON Běhounek, s.r.o., které najdete v Plzni nebo na www.autobehounek.cz. Pro hráče Telco Golf Tour 2013 je zároveň připravena speciální sleva – kontaktujte případně přímo paní Ivanu Běhounkovou.

Golfová akademie se rozrostla a absolvovalo ji 10 členů, kterým také gratulujeme a věříme, že příští rok se objeví na startovní listině do turnajů Telco Golf Tour 2014.

Novinkou v programu turnaje na Slapech byl fitting holí a analýza trajektorie a vlastností letu míče pomocí počítačového systému Flightscope. Zdarma testování novinek holí různých značek. K dispozici byl přímo na místě i servis holí – sleva 15% pro účastníky turnaje. Pro velký úspěch bude fitting také součástí doprovodného programu 20.září v Poděbradech.