Turnaje 2015

GOLF PARK SLAPY Svatý Jan

Na Slapech nás i letos přivítalo tropické letní počasí, teplota se vyšplhala až na 34°C ve stínu. Na startovní listině druhého turnaje IT&TELCO GOLF TOUR bylo 10 flightů a tentokrát jsme startovali cannon startem.

Poprvé v turnaji IT&TELCO GOLF TOUR v jedné z kategorií zvítězila žena a my jsme museli změnit obsah výher. V kategorii 0 – 27 se na prvním místě umístila paní Jana Zubalová, která si odnesla trofej a luxusní koňak od PEM Communication. Druhou příčku obsadil a exkluzivní rum od společnosti RUMAKO získal Marek Dvořák, bronzová pozice a trofej za třetí místo patřila Jiřímu Růžičkovi.

Kategorii 27,1 – 54 vyhrál, trofej za první místo a voucher v hodnotě 5.000,– Kč od společnosti UOMO NAPOLETANO si odnesl Martin Hanzlík. Druhý v turnaji skončil pan Martin Štrébl, patřila mu trofej a další exkluzivní rum od společnosti RUMAKO. Třetí trofej si odnesl Jaroslav Střeštík, který turnaj od turnaje zlepšuje svůj HCP.

Součástí turnaje byly opět vložené soutěže. Longest drive na jamce č.6 vyhrál Jiří Růžička, nearest to the pin na jamce č.2 Marek Dvořák.

Jak jsme slíbili, na závěr jsme ještě vylosovali bez ohledu na výsledky v turnaji jednoho z přítomných hráčů, který získal druhý voucher v hodnotě 5.000,– kč od společnosti UOMO NAPOLETANO. Svůj hattrick na tomto turnaji slavil Marek Dvořák.

2. místo Martin ŠTRÉBL (HCP po 43)
3. místo Jaroslav STŘEŠTÍK (HCP po 25,0)

výsledková_lis­tina27,1_54.pdf

Vložené soutěže

longest drive Jiří RŮŽIČKA
nearest to the pin MAREK DVOŘÁK

Losovaná cena:

MAREK DVOŘÁK

Všem hráčům děkujeme za účast, věříme, že se s většinou potkáme i posledním turnaji letošní IT&TELCO GOLF TOUR. Hrát budeme v Mstěticích a bez ohledu na výsledky budete mít možnost získat poukaz pro 2 osoby na 4-denní pobyt v Portugalsku v hotelu Grande Real Villa Itália***** včetně green fee od našeho partnera Golfové cesty.

Máte-li zájem se registrovat na poslední turnaj letošního roku, kontaktujte nás přímo na spindlerova@pemcom.cz.